Logo Tartak Borsuk
Nowoczesny tartak elektryczny w lubelskim

O tartaku

Nowoczesny tartak elektryczny w woj. lubelskim

Oferujemy szeroką gamę wyrobów tartacznych: tarcicę budowlaną, drewno konstrukcyjne, tarcicę stolarską, krawędziaki, łaty, kontrłaty. Świadczymy również profesjonalne usługi obróbki drewna, zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dużych zleceniodawców.

Zakład Usług Drzewnych Tartak Elektryczny Stanisław Borsuk powstał w 1979 roku w Smólsku Dużym koło Biłgoraja w woj. lubelskim. Dysponujemy wykwalifikowaną, doświadczoną załogą i własną bazą transportową. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i zaawansowane technologie (m.in. impregnację zanurzeniową), które zapewniają naszym produktom szlachetność i wieloletnią trwałość. Dzięki niezawodności posiadamy ugruntowaną pozycję w branży drzewnej oraz cieszymy się uznaniem wielu klientów.

Specjalnością tartaku są kompletne więźby dachowe.

Jesteśmy sprawdzonym producentem więźby dachowej od wielu lat. Zapewniamy kompletne konstrukcje dachowe. Więźba stanowi podstawą i wsparciem dachu, przenosi obciążenia na ściany nośne budynku. Jest jednym z kluczowych elementów konstrukcyjnych. Wiedza, praktyka i nowoczesne rozwiązania umożliwiają nam produkować solidną więźbę dachową. Stawiamy na precyzję wykonania i najlepsze surowce.

Materiały, z których produkujemy nasze wyroby charakteryzuje się drobno słoistością, elastycznością, i wytrzymałością. Spełniają także surowe normy polskie i międzynarodowe. Posiadają prestiżowy Certyfikat Lasów Państwowych. Świadczący on o prawidłowo prowadzonej gospodarce leśnej, zgodniej z polskimi kryteriami certyfikacji PEFC oraz międzynarodowymi standardami FSC.

Jakie korzyści gwarantujemy klientom naszego zakładu?

  • Wszystkie zamówienia wykonujemy zgodnie z ustaleniami i w wyznaczonym terminie.
  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz elastyczne terminy płatności.
  • Oferujemy korzystne rabaty dla stałych i dużych odbiorców.
  • Dysponujemy własną bazą transportową, dzięki której zapewniamy dowóz i rozładunek materiałów.
  • Tartak elektryczny prowadzimy od wielu lat i w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem.

2024 Tartak Borsuk

Projekt i wykonanie Net Partners